Ada Koleji Öğretmenlerimizle Yüz Yüze Online Eğitim

DEĞERLİ VELİMİZ ;

Uzaktan Eğitim Uygulamamızın bir parçası olarak Özel Çorum ADA KOLEJİ Canlı Ders anlatımlarımız Ada İlkokul ve Ortaokulumuz için 17 Ağustos Pazartesi  günü başlayacaktır.

Online Eğitimler ,bulunduğumuz bu süreçte hem Öğrencilerimiz hem de siz Değerli Velilerimiz için yeni deneyimler yaşatacaktır.Elbette bu eğitimler Okulumuzun gerçek sınıf ortamlarından farklı bir dinamik sunacaktır.Bu nedenle Dersler esnasında yaşanabilecek aksaklıklarda sizlerin sağduyusu ve sakinliği öğrencilerimizin bu sürece uyum sağlamalarında en büyük destekçisi olacaktır.

Bu Amaçla Online Yüz Yüze Eğitimlerimizin Sağlıklı Yürütülebilmesi İçin Aşağıdaki Yönergeye Titizlikle Uyulmasını Önemle Rica Ederiz…

  • Online Eğitim Uygulamamız,Zoom Programı üzerinden sizlere gönderilen haftalık programlar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
  • Öğrencilerimizin ders öncesinde Beslenmelerini ve Ders Hazırlıklarını özenle yapmalarını bekliyoruz.
  • Öğrencilerimiz ÖĞRETMENLERİ ile derslerini yürütürken kendilerini sınıf ortamındaymış gibi rahat hissedebilmeleri adına Değerli Velilerimizin çocuklarımızın online eğitim sürecine müdahale etmemeleri önemlidir.
  • Öğrencilerimizin derse katıldığı ortamın sessizliği mutlaka sağlanmalıdır.
  • Öğrencilerimizin Derslerine daha fazla konsantre olabilmeleri için Bilgisayar yada Tabletlerinde Kulaklık Kullanmaları çok daha faydalı olacaktır.
  • Öğrencilerimiz Online Eğitimlere katıldıktan sonra verilen ödevler ve programlarını uygulamaya devam edeceklerdir.

Şimdiden Destekleriniz ve Anlayışınız İçin Teşekkürlerimizi Sunuyor,En Kısa Sürede Sağlıklı Günlerde Görüşmeyi Diliyoruz.

Saygılarımızla

1- Ada Online Ders Platformu : www.dijitalokul.com

2- Zoom Programı İndirme linki : ZOOM